Понеділок, 29 трав. 2023 р.
Вітання
Привітання співробітниць, жінок-ветеранів і членів сімей співробітників прикордонної розвідки з нагоди свята 8 Березня PDF Друк E-mail

ПРИВІТАННЯ

Ради Всеукраїнської Асоціації прикордонної розвідки "ЩИТ і МЕЧ" співробітниць, жінок-ветеранів і членів сімей співробітників прикордонної розвідки

з Міжнародним жіночим днем ​​- 8 Березня!

З 8 Березня!Дорогі колеги-співробітниці, жінки-ветерани, близькі та кохані жінки співробітників і ветеранів (пенсіонерів) прикордонної розвідки!

В усі часи служба на державному кордоні та / або робота в розвідці були не тільки почесною та відповідальною, але і важкою, складною та небезпечною справою - долею справжніх чоловіків!

Сьогодні складно на східній ділянці державного кордону, особливо - в зоні проведення Операції об’єднаних сил (ООС). У зв'язку з цим, подвійно почесною і такою, що заслуговує на слова глибокої вдячності є Ваша служба (робота) в прикордонній розвідці. Часом, вона непомітна, однак, не менш важлива та цінна, аніж робота колег-чоловіків. Саме завдяки Вам, навіть найсуворіші військові стають краще, добріше та поступливіше…

Глибока Вам вдячність за нелегку, але важливу й потрібну працю у справі забезпечення національної (прикордонної) безпеки Батьківщини в її прикордонному просторі. Окрема подяка - співробітницям, які працюють в ООС.

Розвідка - також жіночого роду. Це та “єдина жінка”, якій справжні чоловіки – професіонали цього ремесла, ніколи не зраджують…

Перш за все, хотів би привітати жінок - членів Асоціації та висловити слова глибокої вдячності нашому незмінному бухгалтеру - Олені Миколаївні МАНУК'ЯН!

Так, Вас - небагато, проте, Ви продовжуєте перебувати в єдиному з нами ветеранському строю і цим все сказано. Для нас Ви завжди були і залишаєтеся орієнтиром творчого і душевного підходу до вирішення найскладніших завдань, тим теплим вогнем, який завжди зігрівав чоловічу половину розвідки. Вітаємо Вас і щиро дякуємо за підтримку і високий корпоративний дух!

Із вдячністю і теплотою згадуємо жінок-ветеранів прикордонної розвідки України, які на початку 90-х років стояли у витоків її створення і становлення, а потім довгі роки в ній пропрацювали: Абаринову Ларису Федорівну, Птицю Антоніну Миколаївну, Скворцову Віру Іванівну, Трегубову Валентину Миколаївну , Юрокіну Ольгу Василівну і багатьох інших (діючих співробітниць свідомо не згадуємо). Щиро вдячні вам за віру і вірність прикордонному відомству і його розвідці!

Сьогодні, не можна не згадати матерів співробітників, які, як ніхто інший, люблять і чекають своїх синів, гостро і чуйно, по-материнськи, відчувають непростий характер їх роботи. Довгих років вашим матерям (у кого вони живі), здоров'я їм і радості від онуків і правнуків!

Окреме спасибі дружинам співробітників за терпіння і витримку, розуміння і підтримку. Бути дружиною розвідника - непросто: постійне очікування, неадекватні ризики і перманентне почуття тривоги. Сьогодні, крім традиційних привітань, слова особливої ​​підтримки і уваги дружинам та членам сімей співробітників і ВСІХ прикордонників, які несуть службу в частинах та підрозділах в зоні ООС.

Безумовно, ніколи не можна забути (-вати) вдів наших друзів і колег - співробітників і ветеранів (пенсіонерів) прикордонної розвідки, яких сьогодні немає серед нас. На жаль, пару днів тому помер наш старший ветеран - прикордонний розвідник полковник у відставці Костянтин Борисович ТЮРТЮБЕК (Одеса). Ми схиляємо голови в пам'ять про них і зі словами особливої ​​вдячності вітаємо вас! Усвідомлюємо - сьогодні Вам вкрай непросто жити і виживати, однак, хотіли б, щоб Ви знали - колишніх розвідників, як і прикордонників, не буває, Асоціація - з Вами!

Дорогі жінки, від імені ВСІХ чоловіків-членів Асоціації, ВІТАЄМО і бажаємо Вам здоров'я і щастя (сімейного, жіночого та материнського), любові і радості, поваги та затребуваності, благополуччя і достатку, спокійної служби та роботи, добра і миру!

З глибокою повагою,
від імені та за дорученням Ради Асоціації

Ігор ГЛОВА
президент Всеукраїнської Асоціації "ЩИТ і МЕЧ",
член Ради голів громадських рад при Кабінеті Міністрів України,
голова Громадської ради при Адміністрації ДПС України
8 березня 2021 року

 
Більше статтей...


Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 7 гостей на сайті