Вівторок, 07 лют. 2023 р.
Вітання
Привітання співробітниць, жінок-ветеранів і членів сімей співробітників прикордонної розвідки з нагоди свята 8 Березня PDF Друк E-mail

ПРИВІТАННЯ

Ради Всеукраїнської Асоціації прикордонної розвідки "ЩИТ і МЕЧ" співробітниць, жінок-ветеранів і членів сімей співробітників прикордонної розвідки

з Міжнародним жіночим днем ​​- 8 Березня!

З 8 Березня!Дорогі колеги-співробітниці, жінки-ветерани, близькі та кохані жінки співробітників і ветеранів (пенсіонерів) прикордонної розвідки!

В усі часи служба на державному кордоні та / або робота в розвідці були не тільки почесною та відповідальною, але і важкою, складною та небезпечною справою - долею справжніх чоловіків!

Сьогодні складно на східній ділянці державного кордону, особливо - в зоні проведення Операції об’єднаних сил (ООС). У зв'язку з цим, подвійно почесною і такою, що заслуговує на слова глибокої вдячності є Ваша служба (робота) в прикордонній розвідці. Часом, вона непомітна, однак, не менш важлива та цінна, аніж робота колег-чоловіків. Саме завдяки Вам, навіть найсуворіші військові стають краще, добріше та поступливіше…

Глибока Вам вдячність за нелегку, але важливу й потрібну працю у справі забезпечення національної (прикордонної) безпеки Батьківщини в її прикордонному просторі. Окрема подяка - співробітницям, які працюють в ООС.

Розвідка - також жіночого роду. Це та “єдина жінка”, якій справжні чоловіки – професіонали цього ремесла, ніколи не зраджують…

Перш за все, хотів би привітати жінок - членів Асоціації та висловити слова глибокої вдячності нашому незмінному бухгалтеру - Олені Миколаївні МАНУК'ЯН!

Так, Вас - небагато, проте, Ви продовжуєте перебувати в єдиному з нами ветеранському строю і цим все сказано. Для нас Ви завжди були і залишаєтеся орієнтиром творчого і душевного підходу до вирішення найскладніших завдань, тим теплим вогнем, який завжди зігрівав чоловічу половину розвідки. Вітаємо Вас і щиро дякуємо за підтримку і високий корпоративний дух!

Із вдячністю і теплотою згадуємо жінок-ветеранів прикордонної розвідки України, які на початку 90-х років стояли у витоків її створення і становлення, а потім довгі роки в ній пропрацювали: Абаринову Ларису Федорівну, Птицю Антоніну Миколаївну, Скворцову Віру Іванівну, Трегубову Валентину Миколаївну , Юрокіну Ольгу Василівну і багатьох інших (діючих співробітниць свідомо не згадуємо). Щиро вдячні вам за віру і вірність прикордонному відомству і його розвідці!

Сьогодні, не можна не згадати матерів співробітників, які, як ніхто інший, люблять і чекають своїх синів, гостро і чуйно, по-материнськи, відчувають непростий характер їх роботи. Довгих років вашим матерям (у кого вони живі), здоров'я їм і радості від онуків і правнуків!

Окреме спасибі дружинам співробітників за терпіння і витримку, розуміння і підтримку. Бути дружиною розвідника - непросто: постійне очікування, неадекватні ризики і перманентне почуття тривоги. Сьогодні, крім традиційних привітань, слова особливої ​​підтримки і уваги дружинам та членам сімей співробітників і ВСІХ прикордонників, які несуть службу в частинах та підрозділах в зоні ООС.

Безумовно, ніколи не можна забути (-вати) вдів наших друзів і колег - співробітників і ветеранів (пенсіонерів) прикордонної розвідки, яких сьогодні немає серед нас. На жаль, пару днів тому помер наш старший ветеран - прикордонний розвідник полковник у відставці Костянтин Борисович ТЮРТЮБЕК (Одеса). Ми схиляємо голови в пам'ять про них і зі словами особливої ​​вдячності вітаємо вас! Усвідомлюємо - сьогодні Вам вкрай непросто жити і виживати, однак, хотіли б, щоб Ви знали - колишніх розвідників, як і прикордонників, не буває, Асоціація - з Вами!

Дорогі жінки, від імені ВСІХ чоловіків-членів Асоціації, ВІТАЄМО і бажаємо Вам здоров'я і щастя (сімейного, жіночого та материнського), любові і радості, поваги та затребуваності, благополуччя і достатку, спокійної служби та роботи, добра і миру!

З глибокою повагою,
від імені та за дорученням Ради Асоціації

Ігор ГЛОВА
президент Всеукраїнської Асоціації "ЩИТ і МЕЧ",
член Ради голів громадських рад при Кабінеті Міністрів України,
голова Громадської ради при Адміністрації ДПС України
8 березня 2021 року

 
Більше статтей...


Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 12 гостей на сайті