Понеділок, 29 трав. 2023 р.
З ювілеєм
Вітаємо генерал-лейтенанта запасу Дордюка В.П. PDF Друк E-mail

Вітання Дордюку В.П.ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ!


26 серпня 2013 року, виповнилося 60 років генерал-лейтенанту запасу ДОРДЮКУ  Володимиру Петровичу, колишньому заступнику Голови Державного комітету у справах охорони державного кордону України - Командувача Прикордонними військами України з питань оперативно-розшукової роботи.

Члени Всеукраїнської Асоціації ветеранів та співробітників прикордонної розвідки «ЩИТ і МЕЧ» - друзі, колеги та товариші по службі сердечно вітають Володимира Петровича з ювілеем!

Щиро бажаємо Вам, Володимире Петровичу, міцного здоров'я на довгі-довгі роки, особистого щастя та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас всіх, хто працює і спілкується з Вами,  а також нових надійних друзів.

Бажаємо Вам, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого. Нехай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією та натхненням, а у всіх починаннях Вас супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців!

З глибокою повагою,


Рада Асоціації

26 серпня 2013 року

м. Київ

 


Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 8 гостей на сайті