Субота, 28 лист. 2020 р.
Вітання з Днем прикордонника PDF Друк E-mail

Пам'ятник прикордонникамШановні охоронці державних рубежів! Дорогі ветерани-прикордонники!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.

Вибір шляху і долі офіцера-прикордонника завжди був свідченням високої громадської позиції, адже вартові державних рубежів у всі часи були й залишаються елітою і гордістю держави, прикладом мужності, професіоналізму, сміливості, відданості, честі та вірності Присязі, символом доблесті й звитяги шанованих ветеранів-прикордонників, яскравим прикладом для прийдешніх поколінь.

Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Тому День прикордонника – воістину Всенародне свято!

Цього святкового дня висловлюємо глибоку вдячність ветеранам прикордонної служби і усім тим, хто й нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

Зичимо всім прикордонникам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, здоров’я, бадьорості духу, оптимізму, плідного довголіття, нових успіхів та звершень у нелегкій, проте такій важливій і відповідальній справі  – служінні нашій Батьківщині.

Миру і щастя вам, шановні колеги!

З повагою, маю честь

Ігор ГЛОВА

Голова ВГО “ЩИТ і МЕЧ”
ветеран Прикордонної служби (розвідки), 
полковник запасу

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 9 гостей на сайті