Субота, 28 лист. 2020 р.
Вітання з Днем Незалежності України PDF Друк E-mail

Шановні друзі та колеги, дорогі побратими -

співробітники та ветерани прикордонної розвідки України!

Від імені Ради та членів ВГО “Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ” прийміть найсердечніше вітання й побажання з нагоди величного національного свята нашої державності – Дня Незалежності України!

Народ України святкує вже 23 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній Українській землі.

Так склалося, що на наших землях завжди хтось панував, лише не українець. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Проте історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу, клали свої голови за волю, за можливість бути почутими. Переломний момент у цій боротьбі настав 24 серпня 1991 року. Відтоді ця дата навічно увійшла у нашу історію, започаткувала нову епоху в житті Українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Попередні роки незалежності були важким, але все ж таки мирним випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність. На жаль, цьогоріч, цей день має гіркий присмак бойових втрат. 23 річницю своєї Незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Сотні кілометрів кордону - “у вогні”. Уперше за роки Незалежності прикордонники змушені перейти від захисту і охорони державного кордону до його оборони, у єдиному строю разом із побратимами зі Збройних Сил та Національної гвардії України боронити Рідну землю. Як завжди, на вістрі борні діє українська розвідка – національне співтовариство України.

У нації формується гордість та повертається повага до воєнної організації держави.  Служіння Батьківщині, а, тим паче, робота у розвідці, завжди були та залишаються вищою формою національного патріотизму.

Цей День Незалежності ми зустрічаємо зі скорботою за тими, хто віддав своє життя за суверенність України, і з гордістю за тих, хто боронить нині її рубежі на Сході, у тому числі й за наших доблесних прикордонників.

Гірко визнавати, але поповнюється прикордонна “небесна сотня”… Однак, Герої – не вмирають! Слава героям-прикордонникам!

На фоні боротьби Українського народу День Незалежності України стає особливим святом для кожного українця!

Дорогі друзі, бойові побратими! Від щирого серця й від усієї душі бажаємо Вам здоров'я і щастя, Перемоги і миру, успіхів у всіх ваших справах, добра, щедрої долі! І нехай любов до Батьківщини та мрія про краще майбутнє надихає Вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім'я нашої України та її майбутніх поколінь!

Зі святом Вас, з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою

Ігор ГЛОВА

Голова Всеукраїнської Асоціації

прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ”

24 серпня 2014 року

м. Київ

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 4 гостей на сайті