Субота, 28 лист. 2020 р.
Вітання з 25 річницею незалежності України PDF Друк E-mail

З 25 річницею незалежності України!Шановні друзі та колеги, дорогі побратими -

співробітники та ветерани прикордонної розвідки України!

Від імені Ради та членів ВГО “Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ” прийміть найсердечніші вітання й щирі побажання з нагоди величного національного свята нашої державності – Дня Незалежності України!

Народ України святкує ювілей25 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй Українській землі.

Третій рік поспіль ми відзначаємо головне національне свято у стані війни. Україна  стикнулася з безпрецедентним за масштабом, формою та змістом викликом у сфері національної безпеки. У 25-річницю своєї Незалежності Україна змушена відвойовувати власні землі, відстоюючи права та  свободи громадян. Анексований Крим, тимчасово окуповані частини Донецької й Луганської областей, сотні кілометрів державного кордону, як одного із атрибутів державного суверенітету і територіальної цілісності, - поза нашим контролем. Уперше за роки Незалежності прикордонники змушені були перейти від захисту і охорони державного кордону до його оборони, у єдиному строю разом із побратимами зі Збройних Сил та Національної гвардії України боронити Рідну землю. Як завжди, на вістрі боротьби діє українська розвідка, бо “таємний фронт” - об’єктивна серцевина будь-якої “гібридної війни”. Традиційно, вдалих операцій останньої публічно не згадують, а її героїв - не показують, але вони - безперечно є!

За ці роки кожний десятий член Асоціації - ветеран повернувся в однострій (“є така професія - Батьківщину захищати”), більшість з них - взяли участь в антитерористичній операції. Асоціацією, її осередками і членами та/або афілійованими з ними структурами надано частинам і підрозділам Збройних Сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби (90 відсотків) допомоги майже на 1 млн. гривень. Асоціація та її члени реальними діями доводять свій високий патріотизм та професіоналізм.

Очевидно, що в нації за роки війни сформувалася гордість та повернулася повага до людей у військовій формі, в тому числі, незважаючи на ганебні корупційні метастази минулого та шалений інформаційний тиск, й до зелених кашкетів. Служіння Батьківщині, а, тим паче, на державному кордоні чи робота у розвідці, завжди були та залишатимуться вищою формою національного патріотизму.

Цей День Незалежності ми зустрічаємо зі скорботою за тими, хто віддав своє життя за суверенність України, і з гордістю за тих, хто сьогодні боронить її рубежі на Сході або працює за “лінією фронту” - за наших доблесних прикордонників та розвідників.

Гірко визнавати, але поповнюється прикордонна “Небесна сотня”… Своє життя за Україну, за її Волю, за Народ віддали 67 прикордонників. Однак, Герої – не вмирають, вони залишаються у пам’яті поколінь! СЛАВА героям - прикордонникам!

Дорогі друзі, бойові побратими! Від щирого серця й від усієї душі бажаємо Вам здоров'я і щастя, Перемоги і миру, успіхів у всіх ваших справах, добра, щедрої долі! І нехай любов до Батьківщини та мрія про краще майбутнє надихає Вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім'я нашої України та її майбутніх поколінь!

Зі святом Вас, з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою,

Ігор ГЛОВА
Голова Всеукраїнської Асоціації прикордонної розвідки "ЩИТ і МЕЧ"

м. Київ
24 серпня 2016 року

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 9 гостей на сайті