Четвер, 22 квіт. 2021 р.
Вітаємо генерал-лейтенанта у відставці Заярного В.М. PDF Друк E-mail

Заярному В.М. 72 рокиВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

19 серпня 2013 року, виповнилося 72 роки генерал-лейтенанту у відставці ЗАЯРНОМУ Віктору Михайловичу, колишньому заступнику Голови Державного комітету у справах охорони державного кордону України – Командувачу Прикордонних військ України з оперативної роботи (розвідки), голові Ради старійшин Всеукраїнської Асоціації ветеранів та співробітників
прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ”

Члени Всеукраїнської Асоціації ветеранів та співробітників прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ”, друзі, колеги та товариші по службі сердечно вітають свого колишнього начальника та наставника з Днем народження!

Завдяки життєвій мудрості, багатому службовому досвіду та людяності генерала Заярного В.М., як справжнього патріота, офіцера і людини, прикордонна розвідка розвивалася в один із найскладніших періодів розвитку Прикордонних військ України та, незважаючи на об’єктивні складнощі, зберегла головне - свій корпоративний дух, кадровий і оперативний потенціал, в тому числі для подальшого якісного розвитку. Будучи її керівником у непрості часи, В.Заярний зберіг для служби багатьох відданих справі та професійних офіцерів, окремі з яких вийшли в генерали. Сьогодні, генерал Заярний Віктор Михайлович - легенда для цілого покоління прикордонних розвідників та оперативників України!

Асоціація щиро бажає Віктору Михайловичу міцного здоров'я, довгих років життя, родинного щастя та благополуччя!

Нехай в усіх починаннях Вас супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, кількість друзів завжди переважає над чисельністю недругів, а добра пам'ять про непросту роботу щодо забезпечення безпеки Батьківщини - приносить задоволення й творчі перемоги!

З глибокою повагою,

Рада Асоціації

19 серпня 2013 року

м. Київ

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 1 гість на сайті