Середа, 16 черв. 2021 р.
Вітання з нагоди присвоєння звання "генерал-лейтенант" Волкову Г.А. PDF Друк E-mail

Генерал-лейтенантВІТАННЯ

з присвоєнням чергового військового звання!

з нагоди 22-річниці Незалежності України генерал-майору
ВОЛКОВУ Геннадію Анатолійовичу, заступнику Голови Служби зовнішньої розвідки України, колишньому керівнику розвідувального органу Адміністрації Державної прикордонної служби України (2003-2012рр.) Указом Президента України присвоєно чергове військове звання “генерал-лейтенант”


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 4**/2013

Про присвоєння військових звань

2. Присвоїти військове звання генерал-лейтенанта генерал-майору ВОЛКОВУ Геннадію Анатолійовичу – заступнику Голови Служби зовнішньої розвідки України.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

24 серпня 2013 року

---------------------------------------------------------------------------

Члени Всеукраїнської Асоціації ветеранів та співробітників прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ” - друзі, колеги та товариші по службі сердечно вітають свого колишнього начальника з черговим військовим званням!

Життя та карєра - вдаються! Як-то кажуть в Україні: на радість друзям та на заздрість - опонентам. Пророкування 2010 року збуваються. Вище військове звання – це визнання досвіду та професіоналізму, вірності військовому обов’язку, волі та наполегливості в досягненні поставленої мети, а також елемент великої вдачі та збігу певних життєвих обставин. При цьому, слід не забувати, що в отриманні будь-якого державного звання керівником високого рівня, як форми громадського визнання, крім особистого, обов’язково присутній і внесок його нинішніх й попередніх підлеглих, в т.ч. прикордонників та прикордонних розвідників.

Асоціація щиро бажає Геннадію Анатолійовичу міцного здоров'я, особистого і сімейного щастя, подальшого кар’єрного зросту та чергових військових звань, міцності духу і наснаги для здійснення усього задуманого.

З повагою,

Рада Асоціації

24 серпня 2013 року

м. Київ

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 5 гостей на сайті