Субота, 01 квіт. 2023 р.
Офіційні заяви прес-центру
Обращение ВОО "Всеукраинская Ассоциация ветеранов пограничной разведки "ЩИТ и МЕЧ" и ветеранов Государственной пограничной службы (Пограничных войск) Украины, к ветеранам и сотрудникам Пограничной службы (Пограничных войск) Российской Федерации PDF Друк E-mail

Украина и Россия

 

ОБРАЩЕНИЕ

Всеукраинской общественной организации "Всеукраинская Ассоциация ветеранов пограничной разведки "ЩИТ и МЕЧ" и ветеранов Государственной пограничной службы (Пограничных войск) Украины, к ветеранам и сотрудникам Пограничной службы (Пограничных войск) Российской Федерации

Уважаемые друзья и коллеги!


В пограничных училищах и во время службы на границах Советского Союза, нас всех воспитывали в духе верности Присяге своему Народу, учили защищать свою Родину и охранять ее рубежи! Сотни раз мы выходили сами и высылали пограничные наряды на охрану Государственной границы, которая для всех “зеленых фуражек”, во все времена и независимо от сегодняшней государственной принадлежности, была и остается СВЯЩЕННОЙ и НЕПРИКОСНОВЕННОЙ!

Мы не раз вместе выполняли сложные и ответственные оперативно-служебные, специальные и боевые задачи, в т.ч. и за границей. Совсем недавно (15 февраля) мы вместе отмечали 25-летие вывода советских войск (в т.ч. сил Пограничных войск) из Республики Афганистан. К сожалению, не все пограничники вернулись, а посему - мы хорошо знаем цену войне! Жизнь не раз проверяла нас на прочность и стойкость. В самых сложных условиях, мы оставались верными нашему пограничному братству и никогда не роняли воинской чести. Пограничные ведомства стран-участников СНГ тесно взаимодействуют в рамках Совета командующих Пограничными войсками государств – стран СНГ. Украинско-российская граница ВСЕГДА была границей дружбы и взаимопонимания!

Детальніше...
 
Звернення ВГО "ЩИТ і МЕЧ" та ветеранів ДПСУ до військовослужбовців та працівників частин Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, що дислоковані в Автономній Республіці Крим PDF Друк E-mail


ЗВЕРНЕННЯ


Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська Асоціація ветеранів прикордонної розвідки "ЩИТ і МЕЧ" та ветеранів Державної прикордонної служби (Прикордонних військ) України до військовослужбовців та працівників частин Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, що дислоковані в Автономній Республіці Крим

Дорогі наші друзі та колеги – побратими!


Сьогодні Україна – у великій небезпеці!

Під цілком надуманим та юридично нікчемним приводом, частини та підрозділи Збройних Сил Російської Федерації розпочали т.зв. “гуманітарну місію” - неадекватне застосування "м’якої сили" на території Автономної Республіки Крим, яка є невід’ємною складовою частиною України. Тільки завдяки витримці та професіоналізму не звучать постріли та не л’ється кров, хоча провокатори чекають цього. Ми – прикордонники добре розуміємо, що має місце порушення Державного кордону, а самі дії – це акт АГРЕСІЇ!

Ми вітаємо демілітаризацію російською стороною прикордонного простору на сухопутній ділянці російсько-українського кордону. Разом з тим, в Автономній Республіці Крим оперативна обстановка продовжує залишатися напруженою, хоча й контрольованою, - на прикордонні частини, в т.ч. на морські, що дислоковані в АРК, органи їх управління, прикордонників та членів їх сімей, які проживають в Криму, продовжується безпрецедентний силовий, інформаційний та морально-психологічний тиск. Фактично, мова йде про демонстраційну БЛОКАДУ та спробу поставити прикордонників “на коліна”! Ескалація напруги вже призводить до випадків захоплення заручників, в т.ч. з числа прикордонників (генерал-полковник Прикордонної служби М.Коваль). Незважаючи на це особовий склад не покидає місць несення служби, а також, не склавши зброю продовжує виконувати завдання з охорони державного кордону та залишається вірним Присязі та Українському народу.

Ймовірно, що спецпризначенці забули: ПРИКОРДОННИКИ - НЕ ЗДАЮТЬСЯ, бо для всіх “зелених кашкетів” в усі часи Державний кордон був та залишається СВЯЩЕННИМ та НЕДОТОРКАННИМ!

Детальніше...
 
Щодо Указу Президента України від 24.12.2012 р. № 726/2012 PDF Друк E-mail

ЗАЯВА

Прес-центру Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ”

щодо Указу Президента України від 24.12.2012р. № 726/2012 (відносно спрямування діяльності Державної прикордонної служби України через Міністра внутрішніх справ України)

24 грудня 2012 року Президентом України було видано Указ № 726/2012, яким передбачається спрямування діяльності Державної прикордонної служби України через Міністра внутрішніх справ України.

I Всеукраїнська Конференція Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ” (далі - Асоціація) від 16 лютого 2013 року розглянула зазначене рішення Глави держави.

Детальніше...
 
Щодо пам'ятного знаку прикордонникам PDF Друк E-mail

ЗАЯВА

Прес-центру Всеукраїнської громадської організації

“Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ”

щодо Пам’ятного знаку прикордонникам в Парку Перемоги (м. Київ)

до 95-річниці Прикордонної охорони - Прикордонних військ - Прикордонної служби

28 травня 2013 року прикордонники низки держав - членів Співдружності Незалежних Держав, в тому числі й України, святкуватимуть своє професійне свято - День прикордонника. У цьому році воно співпадає з ювілеєм - 95-річницею Прикордонної охорони – Прикордонних військ - Прикордонної служби.

З нагоди ювілею, прикордонною спільнотою (Комітетом ветеранських організацій Державної прикордонної служби, низкою інших громадських організацій прикордонників)ініційовано, а керівництвом Державної прикордонної служби України (далі - Служба) - підтримано, спорудження Пам’ятного знаку прикордонникам в Парку Перемоги (м. Київ) за громадський кошт.

Ініціатива підтримана і Всеукраїнською громадською організацією “Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ” (далі - Асоціація). Членами Асоціації зібрано й переведено на рахунок Комітету ветеранських організацій ДПС України, як ініціатору заходу, відповідні благодійні кошти.

Детальніше...
 
Щодо Указу Президента України від 24.12.2012 р. № 726/2012 «Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» PDF Друк E-mail

На прохання ВГО “Всеукраїнська Асоціація ветеранів та співробітників прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ” директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський висловився щодо Указу Президента України від 24.12.2012 р. № 726/2012 «Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади». Текст коментаря наводимо нижче:

 

Микола СунгуровськийСтосовно підпорядкування Адміністрації Державної прикордонної служби України Міністерству внутрішніх справ (Указ Президента України № 726/2012 «Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» від 24.12.2012р.).

Це питання є складовою більш загального – чи має влада концепцію (загальний погляд) реформування сектору безпеки в цілому: які цілі реформування, який вигляд матиме сектор безпеки та кожна його складова (органи управління, сили), якими мають бути результати їх діяльності, а також структурні, управлінські, функціональні зв’язки між ними. На сьогодні маємо купу концепцій, стратегій, програм реформування кожної окремої структури, жодна з яких не буде реалізована повністю через брак саме загальної концепції. Реформування методом спроб і помилок є можливим у країнах з необмеженими (або достатніми) ресурсами на виправлення наслідків помилок. Україна таких ресурсів – ні фінансових, ні політичних, ні кадрових, ні часових – не має. Тому такий шлях для неї не може вважатися прийнятним і результативним, які б аргументи від політичних діячів ми не чули – їм, звичайно, вигідно заручитися правом на помилку, якого, однак, їм ніхто не давав.

Чим завершиться “реформування” шляхом ліквідації, штучного скорочення, перепідпорядкування одних органів іншим? Тим же, чим ліквідація свого часу Міністерства промислової політики, – тобто, з досвіду всіх структурних перетворень в Україні, відновленням статус кво зі збільшенням чисельності апарату. Зміна чисельності, структури, підпорядкування органів управління без зміни процедурної основи їх діяльності неодмінно призведе до функціональної недостатності кожного з них і системи в цілому, отже до потреби повернення на круги своя.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 20 гостей на сайті